Senaste resultat

SM/Nationella Spelen 2017 börjar
Slut
9/9
10/9

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
10090106 sö 10/09 14:50 sö 10/09 Konstgräs 1 Grupp 1 Slutspel Final Stuvsta IF 4 - 2 P Tellus IF 1    
10090105 sö 10/09 14:00 sö 10/09 Konstgräs 1 Grupp 2 Slutspel Final Tellus IF 2 2 - 1 Hammarby Jets    
10090107 sö 10/09 15:40 sö 10/09 Konstgräs 1 Grupp 3 Slutspel Final Hargs BK Kickers 3 - 2 P DIF Handikappfo...    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
10090206 sö 10/09 15:40 sö 10/09 Konstgräs 2 Grupp 3 Slutspel Bronsmatch Täby IS Paras... 2 0 - 6 AIK United    
10090205 sö 10/09 14:50 sö 10/09 Konstgräs 2 Grupp 3 Slutspel 3-4 IFK Östersund 1 - 0 GIF Sundsvall 2    
10090204 sö 10/09 14:00 sö 10/09 Konstgräs 2 Grupp 2 Slutspel Bronsmatch Trollenäs IF 0 - 5 Täby IS Paras... 1    
10090104 sö 10/09 13:10 sö 10/09 Konstgräs 1 Grupp 1 Grp A GIF Sundsvall 1 3 - 0 Tellus IF 1    
10090103 sö 10/09 11:30 sö 10/09 Konstgräs 1 Grupp 2 Avslutningsmatcher Avslutningsmatcher Idrottsgymnasie... 0 - 1 Romfartuna GIF ...    
10090203 sö 10/09 11:30 sö 10/09 Konstgräs 2 Grupp 3 Slutspel 3-4 GIF Sundsvall 2 2 - 1 IFK Timrå FFF    
10090102 sö 10/09 10:40 sö 10/09 Konstgräs 1 Grupp 1 Grp A Tellus IF 1 0 - 2 Stuvsta IF    
10090202 sö 10/09 10:40 sö 10/09 Konstgräs 2 Grupp 3 Slutspel Semifinal AIK United 0 - 1 DIF Handikappfo...    
10090101 sö 10/09 09:50 sö 10/09 Konstgräs 1 Grupp 3 Slutspel Semifinal Hargs BK Kickers 9 - 1 Täby IS Paras... 2    
10090201 sö 10/09 09:50 sö 10/09 Konstgräs 2 Grupp 2 Slutspel Semifinal Hammarby Jets 3 - 0 Täby IS Paras... 1    
10090100 sö 10/09 09:00 sö 10/09 Konstgräs 1 Grupp 1 Grp A Stuvsta IF 3 - 0 GIF Sundsvall 1    
10090200 sö 10/09 09:00 sö 10/09 Konstgräs 2 Grupp 2 Slutspel Semifinal Tellus IF 2 2 - 0 Trollenäs IF    
09090111 lö 09/09 18:00 lö 09/09 Konstgräs 1 Grupp 3 Grp B Täby IS Paras... 2 3 - 0 GIF Sundsvall 2    
09090110 lö 09/09 17:15 lö 09/09 Konstgräs 1 Grupp 1 Grp A GIF Sundsvall 1 1 - 1 Tellus IF 1    
09090208 lö 09/09 17:15 lö 09/09 Konstgräs 2 Grupp 2 Grp A Täby IS Paras... 1 1 - 5 Tellus IF 2    
09090308 lö 09/09 17:15 lö 09/09 Älvvallen Grupp 2 Grp B Trollenäs IF 3 - 4 Hammarby Jets    
09090109 lö 09/09 16:30 lö 09/09 Konstgräs 1 Grupp 3 Grp B GIF Sundsvall 2 0 - 7 AIK United    
09090108 lö 09/09 15:45 lö 09/09 Konstgräs 1 Grupp 1 Grp A Tellus IF 1 1 - 2 Stuvsta IF    
09090207 lö 09/09 15:45 lö 09/09 Konstgräs 2 Grupp 2 Grp A Tellus IF 2 2 - 0 Idrottsgymnasie...    
09090307 lö 09/09 15:45 lö 09/09 Älvvallen Grupp 2 Grp B Hammarby Jets 2 - 0 Romfartuna GIF ...    
09090107 lö 09/09 15:00 lö 09/09 Konstgräs 1 Grupp 3 Grp B AIK United 3 - 0 Täby IS Paras... 2    
09090206 lö 09/09 15:00 lö 09/09 Konstgräs 2 Grupp 3 Grp A DIF Handikappfo... 7 - 1 IFK Östersund    
09090306 lö 09/09 15:00 lö 09/09 Älvvallen Grupp 3 Grp A Hargs BK Kickers 10 - 0 IFK Timrå FFF    
09090106 lö 09/09 14:15 lö 09/09 Konstgräs 1 Grupp 1 Grp A Stuvsta IF 6 - 1 GIF Sundsvall 1    
09090205 lö 09/09 14:15 lö 09/09 Konstgräs 2 Grupp 2 Grp A Idrottsgymnasie... 1 - 2 Täby IS Paras... 1    
09090305 lö 09/09 14:15 lö 09/09 Älvvallen Grupp 2 Grp B Romfartuna GIF ... 4 - 2 Trollenäs IF    
09090105 lö 09/09 13:30 lö 09/09 Konstgräs 1 Grupp 3 Grp B Täby IS Paras... 2 0 - 0 GIF Sundsvall 2    
09090104 lö 09/09 12:15 lö 09/09 Konstgräs 1 Grupp 1 Grp A GIF Sundsvall 1 1 - 3 Tellus IF 1    
09090204 lö 09/09 12:15 lö 09/09 Konstgräs 2 Grupp 2 Grp A Täby IS Paras... 1 2 - 2 Tellus IF 2    
09090304 lö 09/09 12:15 lö 09/09 Älvvallen Grupp 2 Grp B Trollenäs IF 1 - 5 Hammarby Jets    
IFK Timrå